|
|
|
|
 |
pok_ussz
2000-06-13 11:19:20
|
6
|
Szia,
Mindenre van megoldás,
csak ki kell izzadni...
értelmesebb sajnos nem jutott eszembe.
sok sikert
pok ussz |
|
A hozzászólás:
 |
sip pista
2000-06-13 09:34:09
|
-
|
hali,
szóval van egy lakás, ahová/amibe nem lehet vécét csinálni (már többen megpróbálták,
egyiknek sem sikerült) .. viszont kéne ..
hogy működnek az ilyen daráló/pumpáló gépek, müxik egyáltalán, hol lehet kapni, mennyiért, vagy hogy másképp lehet megoldani?
köszi, p |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|