|
|
|
|
 |
agresszívmalac
2000-06-14 15:21:27
|
112
|
| A TV3-on ritka normális filmek mentek. Az Űrháború teljesen jó volt, én még a Csillagkaput is kedveltem. |
|
A hozzászólás:
 |
Mocika
2000-06-09 13:58:21
|
102
|
Sikerüt végig olvasnom a hozzászólásokat, de sok minden újat már nem tudok hozzáfűzni. Szerintem nehéz jó filmet csinálni a műfajban, számomra is inkább írott műfaj marad. Ráadásul az igényes scifi nem kifizetődő. De erről már mind esett szó erre.
A 13. emelet című filmet látta már valaki? A története jónak tűnik.
Mi a véleményetek a MTV1-en feltűnő Bolygó neve: Föld című sorozatról? Eddig kb. a felét láttam, így aztán nem tudom pontosan megítélni, de engem men fogott meg.
Volt például a Űrháború (Space: above and beyond) az azóta megszűnt TV3-on. Persze abba is későn kapcsolódtam be és az ismétlések is félbe szakadtak, de nekem tetszett. Mindig volt valami elgondolkodtató benne.
Szerintetek? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|