Keresés

Részletes keresés

Raha Creative Commons License 2000-06-07 17:00:13 10
Nem ajánlom ezt a megoldást. Van digit gépekre vagy éppen vízalatti kamerára egy egyen műanyag tok, ami használható néhány méterig. Az alatt nem Ok, mert a nyomás kezelhetetlenné teszi a gombokat. A neve, oops ebben nem vagyok biztos: EWA Marine. Keress rá erre.
Vannak azonban ezek a bizonyos egyszer használatos gépek, ebből szerintem minden komolyabb fotósboltban kaphatsz.
Vannak azonban "relatíve" olcsó Point and Shoot vízalatti kamerák, amikben már lehet filmet cserélni.
Akit érdekel a téma, egy gyors összefoglaló megtalálható a www.Scubadiving/specialis.html
Akit bővebben érdekel a téma, olvasgassatok egy picit a www.Scubadiving/afeny.html oldalakon.
Vanek Creative Commons License 2000-06-07 14:57:22 9
Engem is csak ABC-szinten érdekelne a dolog. Láttam egyszer használatos eldobható gépet, ami elvileg 5 m mélységig 1-2 m távolságig használható, de 3500 pénz a 24 kép.
aztán láttam a boatshow-n tokot automatára, ami gyakorlatilag egy nejlonzacsi volt. Ezért már arra is gondoltam, hogy az automata gépet szépen beforrasztom egy nejlonzacsiba...
A hozzászólás:
lakat Creative Commons License 2000-06-07 14:53:06 8
Sziasztok!

Engem nem profi fotós szinten érdekelne a vízalatti fényképezés. Igényeimet kielégítené egy compact fényképező vízalatti tokban. Ezzel kapcsolatban szeretnék segítséget kapni, hogy milyen olcsó (relative) tokokról tudtok, hol lehet beszerezni, milyen fényképezőkhöz használható, milyen mélységig használható, stb...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!