|
|
 |
böszmike
2000-06-07 14:23:20
|
292
|
igazságtalan vagy a megnemhallgatást emlegetve.
Ez az a topic, melyben mindenről szó eshet, főleg tőled, akit szellemi irányítónknak és lelki vezetőnknek ismerünk el. (kivéve persze, ha nem OFF, erre gondosan ügyelünk)
-ne nyissál cseresznyemagos topicot
- a jövőben is kordában igyekszem
-remélem még sokára süllyed(mér mi a topicátlagéletkor?)
-no nézzük:
--nekem vannak ugye, amiket sikerül lenulláznom, ezek nem mindig érdekesek, de azért benne tartom kicsit őket a kedvencekben, aztán kb. a 10. körül ejtem őket.
--van most egy új kedvencem, ez eléggé tetszik, bár még nem szóltam bele: folytasd a világ leghosszabb mondatát - nagyon jó.
--a legjobb falfirkák - ez nem annyira jó mint lehetne.
--pár játék amiket pl. dixtn indított- számolós, római számolós, egyszavas, háromszavas.
--van egy rólam elnevezett böszmikés -hm... hát ez nem annyira minőségi. mondhatnám kissé chat-es, és ekkor még enyhe vagyok.
--nagyon jó volt a: hová tűnnek a félpár zoknik
--meg a fingóstopik, hatalmasakat röhögtem, de mostanra valahogy meguntam őket.
--az is elég jó, amibe a minap csak vaktában belekattintottam: ...zipzáros paplanosok..
--mi legyen a MNSZ, dehát ezt ismered.- ez egyébként nagyon korrekt topic, szeretem.
azóta túlvagy a reményeken, beváltak? És mi volt a rántotthúshoz? (Van rá akármennyim, hogy törtkrumpli)
|
|
 |
dixtn
2000-06-07 13:02:07
|
291
|
Azt hiszem, itt az ideje, hogy felfedjem eddig oly' annyira titkolt szándékaimat. Nekem az az egyik célom, hogy ha lehet, ezt a topicot tegyem vurugya legnagyobb hozzászólásszámú nyitásává. Nem könnyű, mert ott az eszméletlenül jó és észveszejtően pörgő kecskerímes, de még nem adtam fel. Szóval, bár a születéskor várható élettartamán valóban túllépett már ez a topic, én még kitartanék. Például OFFolhatunk kitartóan. No, lássuk csak.
OFF
Tegnap a mamám kínált cseresznyével, de nem kértem. Ebből következően a magokkal kapcsolatos magatartásom tekintetében csak az emélkeimre hagyatkozhatom. Szolidan szoktam ezügyben viselkedni, úgyhogy csak a tányérra (persze, ha van). A tenyerembe nem szeretem, mert olyan furán puha a felülete, és ragacsos lesz tőle a kezem.
ON (vagy felőlem maradhat OFF is) :-) |
|
A hozzászólás:
 |
vurugya
2000-06-07 12:53:11
|
290
|
Na, jövök egy kicsit falra borsót hányni, meghallgatást nem találni.
Mert a cseresznyemag-kérdésemre senki se felet. Persze, ez is OFF itt.
Nyissak egy topikot, hogy Te milyen messze köpöd a cseresznyemagot?
Töprengek.
Böszmi remekül kordában tartja az OFF kalandorokat.
Ez a topik mikor süllyed el? Már rég túllépte a papírforma szerinti korát.
Ajánlhatnátok jó topkokat, ti miken vagytok?
OFF
kb tíz perc múlva reménybeli gyümölcsleves, hidegen - reményeim szerint!, utána valami reménybeli rántott hús, reménybeli nem túl hideg céklával, a remélhetőleg édeskés.
ON
kedv, vurugyák, Lillák! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|