Keresés

Részletes keresés

Raha Creative Commons License 2000-06-07 00:33:11 3
Egyenlőre még nincs meg a tok, de már megrendeltem. Végignéztem a lehető összes tokot, és végül maradtam a Subal-nál. Az F100 megy bele.
Egyenlőre csak a Nikonos V-tel fotózom, SB-105, YS-30 Duo slave, 35 illetve 28mm-es objektívvel.

A tokba egyenlőre belemegy az F100, Sigma 105mm-es macro-val.

A hozzászólás:
qwer1234 Creative Commons License 2000-06-07 00:29:39 2
Szia !
Engem érdekel a vízalatti fotózás. Nyáron meg akarom építeni a fényképezőgépemhez a vízalatti tokozást. Canon EOS 50. Ha ez meglesz, már csak Görögországba kell lejutni.
Neked a gép hogy van megoldva ?
qwer

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!