|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Tiborc
2000-05-29 12:59:00
|
424
|
Kedves OGGI!
Az okát a válaszból megértettem, ez rendben.
A MIÉP III. kerületi szervezetének rendezvénye volt a Lovas-találkozó.
Ennek tapasztalatait írtam le a másik topicban, a vasujsággal foglalkozóban. Ott lehet olvasni areakciókat is.
T. Tiborc |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2000-05-29 12:45:15
|
422
|
Kedves Tiborc,
némileg zavarban vagyok: nem igazán tudom, mire válaszol a 419-esben.
Vagy engem kever össze egy másik hozzászólóval,
vagy másra vonatkoztatta a kérdésem, mint amire én szántam,
vagy (félek erről lesz szó) nekem túl lassú az észjárásom az Önéhez képest.
A félreértés továbbgörgetését megakadályozandó:
A "Tán csak sejti?" kérdés az "Okát nem tudom." mondatára vonatkozott a 354-es üzenetben.
A válaszra még mindig kíváncsi lennék...
És mi az a FAT 32? Tényleg nem tudom...
"A végeredményben nincs véleményeltérés közöttünk." Nem egészen értem, mire céloz: hol volt?
Én szívesen vitatkoznék, csak nem tudom, miről... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|