|
|
|
|
 |
Gurg
2000-05-25 14:09:26
|
11
|
kosz PuPu
"red-white-green submarine"-re gondolsz??
most eppen a toppppon van!
(ki tudja meddig)
|
|
A hozzászólás:
 |
PuPu
2000-05-25 13:59:20
|
10
|
Ahelyett, hogy lelkesednél, hogy segítek itten neked végrehajtani a varázslatot:
Hogyan csináljunk tengeralattjáróból topicot?
:O))) |
|
Előzmény:
 |
Gurg
2000-05-25 13:31:32
|
9
|
ahhh, itt van PuPu elvtars!
toled nem vartam mast
hehehe, nem adnal szavazati jogot, mi??
hova tunne akkor az MSZP meg az SZDSZ, he?? egy szekely csak nem szavazna hazaarulo bagazsra!!!
(egyebkent en sem adnek szavazati jogot)
menj PuPu, fenyesitsd Horn elvtarsat s kerj erte egy VOROS csokot a PuPu-kadra |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|