Keresés

Részletes keresés

Gurg Creative Commons License 2000-05-25 13:31:32 9
ahhh, itt van PuPu elvtars!
toled nem vartam mast
hehehe, nem adnal szavazati jogot, mi??
hova tunne akkor az MSZP meg az SZDSZ, he?? egy szekely csak nem szavazna hazaarulo bagazsra!!!
(egyebkent en sem adnek szavazati jogot)
menj PuPu, fenyesitsd Horn elvtarsat s kerj erte egy VOROS csokot a PuPu-kadra
A hozzászólás:
PuPu Creative Commons License 2000-05-25 13:25:24 8
Tőlem annyi matyómintával és árvalányhajjal ékesített állampolgárságot adhatnak a külföldön élő magyaroknak, amennyit csak akarnak, - külön sávot a határátkelőn, csókot ormány Viktortól, símogatást a Kövérlacitól, - csak ne adjanak nekik szavazati jogot, és az országgyűlés által jóváhagyott támogatáson túl semmilyen svindli alapítványi lóvét se.
És ezt a gittegylet MVSZ-t oszlassák fel, mivel ez nem úgy néz ki, mintha a magyarság egységét erősítené, - a széthúzás erősítésére meg ott vannak a pártok...
:O)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!