Keresés

Részletes keresés

Gurg Creative Commons License 2000-05-25 13:06:23 6
neked kene ellazulnod pajtas
egyenlore neked van itt ideggorcsod es foloslegesen melymagyarozol

irasodbol kiderul, hogy: "Meg a MVSZ, úgy egyáltalán. ", szoval az MVSZ-el van bajod, ja.....
es" ...ahogy, feldobta...."
miert? hogy dobta fel???

kulonos

A hozzászólás:
pajtás11 Creative Commons License 2000-05-24 21:23:00 4
Lazulj el egy kicsit.

A mélymagyarság jár-e ilyen ideggörccsel, vagy az ideggörcs szüli a mélymagyarságot, nem tudom, nem is érdekel. A kettős állampolgárság szavazati jog nélkül OK, csak az nem ahogy a MVSZ feldobta. Meg a MVSZ, úgy egyáltalán.

Előzmény:
Gurg Creative Commons License 2000-05-24 12:35:43 1
ne az en tippjeimre ugorj, hanem olvasd el a cikket es arra reagalj
majd ha ugy tartom jonak, elojovok a tippjeimmel es akkor lehet cincalni a tippeket

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!