|
|
|
|
 |
pajtás11
2000-05-24 21:23:00
|
4
|
Lazulj el egy kicsit.
A mélymagyarság jár-e ilyen ideggörccsel, vagy az ideggörcs szüli a mélymagyarságot, nem tudom, nem is érdekel. A kettős állampolgárság szavazati jog nélkül OK, csak az nem ahogy a MVSZ feldobta. Meg a MVSZ, úgy egyáltalán. |
|
 |
MGperY
2000-05-24 18:56:36
|
3
|
| látom te még nem nulláztál, btw: nem olvason el a cikket. |
|
A hozzászólás:
 |
Gurg
2000-05-24 12:35:43
|
1
|
ne az en tippjeimre ugorj, hanem olvasd el a cikket es arra reagalj
majd ha ugy tartom jonak, elojovok a tippjeimmel es akkor lehet cincalni a tippeket |
|
Előzmény:
 |
MGperY
2000-05-24 12:10:32
|
0
|
| amíg nem írod a tipjeidet, kapsz egy jó nagy 0-t |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|