|
|
|
|
 |
Gurg
2000-05-18 14:43:52
|
367
|
azt nehez lenyomozni (ti. elolvastak a masodik kotetet)
de ha nem, hat nem
Gurg |
|
A hozzászólás:
 |
Tiborc
2000-05-18 12:47:45
|
364
|
Nem.
Tessék elolvasni a vitatársaknak, utána.
A Lovas előadás észrevételeit a vasujs rovatba írtam be.
Egyelőre megyek fogalmazástant tanulni, okom van rá.
Tisztelettel
Tiborc |
|
Előzmény:
 |
Gurg
2000-05-16 18:20:49
|
355
|
megvettem a Masodik jobbegyenes-t
vegre valahara
nem art frissiteni az agyat
Kedves Tiborc!
Folytatod?
Gurg
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|