Keresés

Részletes keresés

Tas Creative Commons License 2000-05-17 17:23:46 358
Annak ellenére, hogy ismertem a Fórum olvasószerkesztőjét,
nem tudtam rávenni rajta keresztül a főszerkesztőt, hogy néhány
négyzetcentiméteren közölje Lovas előadásának időpontját a Pázmányon.

Talán a Demokratának kellene bölcs módon példát mutatnia
a fontosabb, legalább pesti Bocskai Szabadegyetem időpontjainak
közlésével.

A hozzászólás:
Kelemen Miklós Creative Commons License 2000-05-17 14:18:08 357
Itt inkább az az érdekes kérdés, miért nem hivatkozik sohasem
Demokrata, így Lovas cikkekre sem a Fórum?
Miért nem hajlandók közzétenni egy-egy Lovas előadás időpontját
akkor sem, ha kerületi Miép szervezetek hívják meg?

Előzmény:
beany Creative Commons License 2000-05-16 18:23:29 356
Tiborc,

Az MF pártlap. Szerintem ezért nem ír oda Lovas.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!