|
|
|
|
 |
Tas
2000-05-17 17:23:46
|
358
|
Annak ellenére, hogy ismertem a Fórum olvasószerkesztőjét,
nem tudtam rávenni rajta keresztül a főszerkesztőt, hogy néhány
négyzetcentiméteren közölje Lovas előadásának időpontját a Pázmányon.
Talán a Demokratának kellene bölcs módon példát mutatnia
a fontosabb, legalább pesti Bocskai Szabadegyetem időpontjainak
közlésével.
|
|
A hozzászólás:
 |
Kelemen Miklós
2000-05-17 14:18:08
|
357
|
Itt inkább az az érdekes kérdés, miért nem hivatkozik sohasem
Demokrata, így Lovas cikkekre sem a Fórum?
Miért nem hajlandók közzétenni egy-egy Lovas előadás időpontját
akkor sem, ha kerületi Miép szervezetek hívják meg?
|
|
Előzmény:
 |
beany
2000-05-16 18:23:29
|
356
|
Tiborc,
Az MF pártlap. Szerintem ezért nem ír oda Lovas. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|