Keresés

Részletes keresés

Tiborc Creative Commons License 2000-05-18 12:50:12 365
Köszönöm.
Elfelejtettem,nem erre gondoltam.
Elnézést kérek a tévedésért.
Tisztelettel
Tiborc
Kelemen Miklós Creative Commons License 2000-05-17 14:18:08 357
Itt inkább az az érdekes kérdés, miért nem hivatkozik sohasem
Demokrata, így Lovas cikkekre sem a Fórum?
Miért nem hajlandók közzétenni egy-egy Lovas előadás időpontját
akkor sem, ha kerületi Miép szervezetek hívják meg?

A hozzászólás:
beany Creative Commons License 2000-05-16 18:23:29 356
Tiborc,

Az MF pártlap. Szerintem ezért nem ír oda Lovas.

Előzmény:
Tiborc Creative Commons License 2000-05-16 14:29:21 354
Kedves OGGI!

Nagyon korrekt vélemény. Annyi teszek hozzá, hogy Lovas István írásai nem jelennek meg a Magyar Fórumban. Okát nem tudom.
Remélem, ma lesz lehetőségem könyvének megvételére, ld. a 328. és a 333. számú bejegyzéseket.
Kíváncsi leszek a várhatóan MIÉP többségű hallgatóság reakciójára.
Tisztelettel
Tiborc

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!