|
|
|
|
 |
Tiborc
2000-05-18 12:50:12
|
365
|
Köszönöm.
Elfelejtettem,nem erre gondoltam.
Elnézést kérek a tévedésért.
Tisztelettel
Tiborc |
|
 |
Kelemen Miklós
2000-05-17 14:18:08
|
357
|
Itt inkább az az érdekes kérdés, miért nem hivatkozik sohasem
Demokrata, így Lovas cikkekre sem a Fórum?
Miért nem hajlandók közzétenni egy-egy Lovas előadás időpontját
akkor sem, ha kerületi Miép szervezetek hívják meg?
|
|
A hozzászólás:
 |
beany
2000-05-16 18:23:29
|
356
|
Tiborc,
Az MF pártlap. Szerintem ezért nem ír oda Lovas. |
|
Előzmény:
 |
Tiborc
2000-05-16 14:29:21
|
354
|
Kedves OGGI!
Nagyon korrekt vélemény. Annyi teszek hozzá, hogy Lovas István írásai nem jelennek meg a Magyar Fórumban. Okát nem tudom.
Remélem, ma lesz lehetőségem könyvének megvételére, ld. a 328. és a 333. számú bejegyzéseket.
Kíváncsi leszek a várhatóan MIÉP többségű hallgatóság reakciójára.
Tisztelettel
Tiborc
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|