Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törőlt_nick Creative Commons License 2000-05-14 21:39:08 45
Nem tudom, hogy nagy hiba lenne de az biztos, hogy amióta ivartalanítom a kandúrjaimat azóta kevésbé tünnek el nyomtalanul és nyugodtabbak is. Viszont rám hárul az idegen kandúrok háztól való elűzésének emberpróbáló feladata.
Előzmény:
Eleven Creative Commons License 2000-04-14 12:15:09 44
A mi cicánkat Egérkének hívják. Mesterien manipulál bennünket. Gyanítom, hogy tisztábsan van egy háztartás feladataival, és ő éri el, hogy pénzt keressünk és szorgosan szállítsuk neki a Whiskast.
A szemében mi csak majmok vagyunk.

A macsák ivartalanítása nagy hiba. Inkább küldj el egyet-egyet, úgyis a Túlélés művészei, az Antarktiszon is jól elvannak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!