Keresés

Részletes keresés

Albatross Creative Commons License 2000-05-09 22:43:36 123
Szia Locus Gabi!

Írod, hogy:

" 1. Van, aki a grunge-on nőtt fel, meg a Czutoréhoz hasonló elmés megnyilvánulásokon, van aki a Metal Daze-en és ebből adódik a különbség".

Lehet. De mi van akkór, ha és most magammal példálózom:

1. Életkorom miatt tényleg a grungeon nőttem fel, de úgyanúgy metalon is. A Czutor-féle megynilvánulás helyett (neked ez a mániád) Ozzy, Hetfield, S. Bach megnyilvánulásokat olvasgattam (S.garden és tsai mellett).
És hallottam jó pár Manowar lemezt is.
Ezzel együtt: én is iszonyú rossz véleménnyel vagyok a zenekarról, a buta kliséi miatt is, de péel az utolsó lemezt is iszonyú primitív, buta, nulla mondanivalójú , summa summarum gyenge lemeznek tartom. Nos, ilyenkor mi van?
Ezzel együtt a Manowar nem lesz kevésbé kultabb (és így, tetszik NEKEM vagy sem, bizony nagyon cool dolog isteníteni őket -ahogyan te is teszed. Te mondjuk nyilván nem ezért.).

Más.

A Kyuss nem volt hibátlan, csak veszettül zseniális. Tényleg nem lehet belekötni. De azért próbálkozhat bárki.

Ja és:

Lesz még közös buli....Gabi mi két éve másra sem várunk! Haragszotok vagy mi???

Baráti Üdv:

Albatrossi

SATURNEMBRYO Creative Commons License 2000-05-09 11:55:16 118
>3.Lesz még közös buli....

Remélem is.

Espé, lazítsál már egy kicsit, vagy lázítsál, nekem mindegy.

Utálom a Manowart!
Érvelés: Azért mert szar!

A hozzászólás:
Locus star Creative Commons License 2000-05-08 20:10:00 116
Csak 3 dolog...
1. Van aki a grunge-on nőtt fel, meg a Czutoréhoz hasonló elmés megnyilvánulásokon, van aki meg a "Metal daze"-en...
Ebből adódik a nézetkülönbség...
2.Üdv minden "butametalosnak" ebben a topicban, ha már így besoroltál minket...
3.Lesz még közös buli....
Előzmény:
SATURNEMBRYO Creative Commons License 2000-05-05 17:58:03 96
Najó, csak kis viccelődés volt, ne bántson már Supertzar - tök nem fogok tudni aludni az ilyen vérengzős fenyegetésektől, meg minden.

Kegyelmezzen - Ó - kérem!

Forgive my sins

meg ilyenek - á ez nekem nem megy.

ps. Joey de Mayo féle ököl és ujj mutatás bele a képbe, kb olyan mint régen láttam egy fradi meccsen egy fanatikus rajongó nemteccését kinyílvánítván.
Szöveg hozzá - Kb így: "Mivin gici, ilyin vigy, bizmeg, idigyüssz, mig liszil baszva"

HÁÁÁÁÁÁ ÓRIÁSI

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!