Keresés

Részletes keresés

Tiborc Creative Commons License 2000-05-15 16:31:24 353
Kedves daisy!

daisy2 válasz erre | adatok | e-mail 2000-05-07 21:40:23 (343)

Ennyit találtam rólad, kis Bauerka. És ha jössz, a körömletépődet tedd le a kapunál. Enschede válasz erre | adatok | e-mail 2000.04.16 19:03 (498) Megvagy! Kövér zsidózik Európa ellen Enschede válasz erre | adatok | e-mail 2000.03.23 18:40 (63) Beste Mejjeuffrouw Daisy! Meg foglak keresni. Veel plezier! tot ziens! A Magyar Radio es a rendszervaltas szele Enschede válasz erre | adatok | e-mail 2000.04.22 11:20 (42) Jujj, a legtöbbet szenvedett. Nagyon sajnáljuk szegényt, ahogy téged is, akit annyira üldöztek. Szánalmas vagy Lovas barátoddal együtt. Annyira véded, nagyon bele vagy esve, mi? Egyébként már ismerünk.

Hétvégén még híreket is alig hallok. „Enschede” , nem itt volt a robbanás?
Akkor pedig várható a NH ügynökök érdeklődése!
Vörös brigádok, frakció a neten?
Tisztelettel
Tiborc

Lépesméz Creative Commons License 2000-05-07 22:00:20 344
daisy2, lehet, ez nem az én világom. Te ugrasz mindenre, amiből fenyegetettség jön ki (de remélem nem veszed ennyire a szívedre), ha pedig egy képet kérek - mégcsak nem is aktot - akkor nm is válaszolsz.

daisy, ez nem van így jól.... Valamit kellene változtatnod a beírási szokásaidon, ugyanis ellenkező esetben nem tudom elhinni, hogy gyönyörű vagy. Ezt te nem akarhatod.

A hozzászólás:
daisy2 Creative Commons License 2000-05-07 21:40:23 343
Ennyit találtam rólad, kis Bauerka. És ha jössz, a körömletépődet tedd le a kapunál.

Enschede válasz erre | adatok | e-mail 2000.04.16 19:03 (498)

Megvagy!

Kövér zsidózik Európa ellen

Enschede válasz erre | adatok | e-mail 2000.03.23 18:40 (63)

Beste Mejjeuffrouw Daisy!
Meg foglak keresni.
Veel plezier!
tot ziens!

A Magyar Radio es a rendszervaltas szele

Enschede válasz erre | adatok | e-mail 2000.04.22 11:20 (42)

Jujj, a legtöbbet szenvedett. Nagyon sajnáljuk szegényt, ahogy téged is, akit annyira üldöztek.
Szánalmas vagy Lovas barátoddal együtt. Annyira véded, nagyon bele vagy esve, mi?
Egyébként már ismerünk.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!