|
|
|
|
 |
Tiborc
2000-05-15 16:31:24
|
353
|
Kedves daisy!
„
daisy2 válasz erre | adatok | e-mail 2000-05-07 21:40:23 (343)
Ennyit találtam rólad, kis Bauerka. És ha jössz, a körömletépődet tedd le a kapunál. Enschede válasz erre | adatok | e-mail 2000.04.16 19:03 (498) Megvagy! Kövér zsidózik Európa ellen Enschede válasz erre | adatok | e-mail 2000.03.23 18:40 (63) Beste Mejjeuffrouw Daisy! Meg foglak keresni. Veel plezier! tot ziens! A Magyar Radio es a rendszervaltas szele Enschede válasz erre | adatok | e-mail 2000.04.22 11:20 (42) Jujj, a legtöbbet szenvedett. Nagyon sajnáljuk szegényt, ahogy téged is, akit annyira üldöztek. Szánalmas vagy Lovas barátoddal együtt. Annyira véded, nagyon bele vagy esve, mi? Egyébként már ismerünk.
„
Hétvégén még híreket is alig hallok. „Enschede” , nem itt volt a robbanás?
Akkor pedig várható a NH ügynökök érdeklődése!
Vörös brigádok, frakció a neten?
Tisztelettel
Tiborc |
|
 |
Lépesméz
2000-05-07 22:00:20
|
344
|
daisy2, lehet, ez nem az én világom. Te ugrasz mindenre, amiből fenyegetettség jön ki (de remélem nem veszed ennyire a szívedre), ha pedig egy képet kérek - mégcsak nem is aktot - akkor nm is válaszolsz.
daisy, ez nem van így jól.... Valamit kellene változtatnod a beírási szokásaidon, ugyanis ellenkező esetben nem tudom elhinni, hogy gyönyörű vagy. Ezt te nem akarhatod. |
|
A hozzászólás:
 |
daisy2
2000-05-07 21:40:23
|
343
|
Ennyit találtam rólad, kis Bauerka. És ha jössz, a körömletépődet tedd le a kapunál.
Enschede válasz erre | adatok | e-mail 2000.04.16 19:03 (498)
Megvagy!
Kövér zsidózik Európa ellen
Enschede válasz erre | adatok | e-mail 2000.03.23 18:40 (63)
Beste Mejjeuffrouw Daisy!
Meg foglak keresni.
Veel plezier!
tot ziens!
A Magyar Radio es a rendszervaltas szele
Enschede válasz erre | adatok | e-mail 2000.04.22 11:20 (42)
Jujj, a legtöbbet szenvedett. Nagyon sajnáljuk szegényt, ahogy téged is, akit annyira üldöztek.
Szánalmas vagy Lovas barátoddal együtt. Annyira véded, nagyon bele vagy esve, mi?
Egyébként már ismerünk.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|