|
|
|
|
 |
Lépesméz
2000-05-07 20:22:03
|
341
|
Na ezért nem lehet itt az 5-ről a 6-ra jutni, mert folyton személyeskedtek. De hogy lássatok mintát, lehet azt szépen is:
Daisy2, mond, az e-mail címemet megtalálod? Küldjél egy jó képet légyszi, mert a Vasárnapi Újság egyik chat-archívumában ráleltem egy bejegyzésre, miszerint te gyönyörű vagy. Néztem az adataidat, de honlapod nincs, így ehhez a direkt marketing móccerhez kell folyamodnom. |
|
A hozzászólás:
 |
rocky
2000-05-07 20:10:42
|
339
|
Pvcpadló,
És a hörgésen meg átkozódáson kívül mi a te teljesítményed? Nem gondolod, hogy sürgösen psztichiáter után kellene nézned? Ha teljesen meghibbansz és feldobod a talpad, mi lesz a családoddal? Ideje lenne egy kicsit lazítanod. Mondtam már neked, hogy a szélsöbalos környezet agybajra és neurotikus kényszerképzetekre vezet. A kúra elsö lépéseként ott kellene hagynod az SZDSZ-t, Rajkot, meg a többi kretént. Hidd el, hogy jelentösen megkönnyebülnél. Családod is fellélegezhetne. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|