|
|
|
|
 |
herzl
2000-05-07 18:48:48
|
337
|
- Enschede egy szép holland kisváros a német határon, egyébként igen kellemes hely.
Kár, hogy használója lejáratja.
|
|
A hozzászólás:
 |
daisy2
2000-05-07 16:01:16
|
336
|
| Kedves Lépesméz, ezt mások terjesztik rólam. De nem akarom magam leírni, mert felfedném magam és a szupertoleráns balliberálisok szüleim ellen sok csúnya dologra lenne képesek. Nézdd meg egyik rendőrüket - Enschede névre hallgat szegény -, csak arra állt, hogy vadásszon rám. |
|
Előzmény:
 |
Lépesméz
2000-05-07 10:17:17
|
335
|
Nem nyuxik az ipse....
Daisy2 te tényleg gyönyörű vagy? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|