Keresés

Részletes keresés

herzl Creative Commons License 2000-05-07 18:48:48 337
- Enschede egy szép holland kisváros a német határon, egyébként igen kellemes hely.
Kár, hogy használója lejáratja.
A hozzászólás:
daisy2 Creative Commons License 2000-05-07 16:01:16 336
Kedves Lépesméz, ezt mások terjesztik rólam. De nem akarom magam leírni, mert felfedném magam és a szupertoleráns balliberálisok szüleim ellen sok csúnya dologra lenne képesek. Nézdd meg egyik rendőrüket - Enschede névre hallgat szegény -, csak arra állt, hogy vadásszon rám.
Előzmény:
Lépesméz Creative Commons License 2000-05-07 10:17:17 335
Nem nyuxik az ipse....
Daisy2 te tényleg gyönyörű vagy?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!