|
|
|
|
 |
Lépesméz
2000-05-06 00:13:00
|
332
|
| eduflores, ez nem jobbegyenes, hanem egy horog volt, ráadásul övön alul... |
|
A hozzászólás:
 |
eduflores
2000-05-05 19:05:36
|
331
|
Tisztelt Uraim (és Hölgyeim)
Ajánlom szíves figyelmükbe a Szabályos kihívás párbajra c. topic-ot. Kérem hozzászólásaokkal jaruljanak hozza a téma napirenden tartásához.
Mély tisztelettel maradok
eduflores |
|
Előzmény:
 |
Lépesméz
2000-05-05 18:56:21
|
330
|
Kedves Grug,
nem hiszem, hogy írásaim döntő részét itt kéne publikálnom, tudok másik helyet ahol a moderátort sokkal jobban ismerem...:-)))
Matávval is kell foglalkozni, ez tuti, de várok 8 napot, ha nem kapok választ, hát fogyasztóvédelem meg ilyenek. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|