|
|
|
|
 |
Lépesméz
2000-05-05 18:56:21
|
330
|
Kedves Grug,
nem hiszem, hogy írásaim döntő részét itt kéne publikálnom, tudok másik helyet ahol a moderátort sokkal jobban ismerem...:-)))
Matávval is kell foglalkozni, ez tuti, de várok 8 napot, ha nem kapok választ, hát fogyasztóvédelem meg ilyenek. |
|
A hozzászólás:
 |
Gurg
2000-05-05 11:57:22
|
327
|
kedves Lepesmez
irhatnal itt is a matavos kalandodrol
majdnem inditottam egy topicot ezzel kapcsolatban, de aztan rajottem, hogy itt is irogatsz, ugyhogy majd megteszed (gondolom) ha szukseget erzed
amugy a cikkhez csak gratulalni tudok
remelem meg olvasunk valamit Lovastol, -rol az euroAstra-n
Gurg |
|
Előzmény:
 |
Lépesméz
2000-05-04 21:35:48
|
322
|
Kedves Grug,
ha mást nem értem el az ötrészes munkával, csak azt, hogy végre valaki ezt észrevette, akkor már megérte. Ugyanis 2 órás beszélgetésünk során pontosan ezt éreztem, hogy meg kellene villantani, mert ha valakinek csak egyik arcát süti a nap, a másik nem lesz napsötött és esetleg láthatatlan is marad. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|