Keresés

Részletes keresés

Lépesméz Creative Commons License 2000-05-05 18:56:21 330
Kedves Grug,
nem hiszem, hogy írásaim döntő részét itt kéne publikálnom, tudok másik helyet ahol a moderátort sokkal jobban ismerem...:-)))
Matávval is kell foglalkozni, ez tuti, de várok 8 napot, ha nem kapok választ, hát fogyasztóvédelem meg ilyenek.
A hozzászólás:
Gurg Creative Commons License 2000-05-05 11:57:22 327
kedves Lepesmez

irhatnal itt is a matavos kalandodrol
majdnem inditottam egy topicot ezzel kapcsolatban, de aztan rajottem, hogy itt is irogatsz, ugyhogy majd megteszed (gondolom) ha szukseget erzed

amugy a cikkhez csak gratulalni tudok
remelem meg olvasunk valamit Lovastol, -rol az euroAstra-n

Gurg

Előzmény:
Lépesméz Creative Commons License 2000-05-04 21:35:48 322
Kedves Grug,
ha mást nem értem el az ötrészes munkával, csak azt, hogy végre valaki ezt észrevette, akkor már megérte. Ugyanis 2 órás beszélgetésünk során pontosan ezt éreztem, hogy meg kellene villantani, mert ha valakinek csak egyik arcát süti a nap, a másik nem lesz napsötött és esetleg láthatatlan is marad.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!