Keresés

Részletes keresés

Lépesméz Creative Commons License 2000-05-04 22:01:52 324
Antináci, nem hinném, hogy bátorság kérdése. Nem vagyok elfogult és Lovashoz hasonlóan utálom, ha megmondják nekem, mit szabad meg mit nem. Egy listán ledoromboltak valakit egy Lovas-cikk linkje miatt, 3 nap múlva ott ültem nála az udvari nádszékeken.

És egy "titok", amin gondolkodtam, elmondjam-e, mert nagy segítséget jelentett a munkában. Van egy pár közös ismerősünk Lovassal. Egyikük kint, Münchenben ismerte meg, együtt dolgoztak a SZER-nél. Nos ez az ürge - szintén újságíró - jóelőre jelezte: igen hasonló a habitusunk Lovassal. Nagyon könnyen értettem szavait mikor mesélt, de ennek egyik oka az volt, hogy nagyon hasonló alaptermészetűek vagyunk. Ebből adódóan most is levelezünk és még lehet, lesz 1-2 meglepetés...

A hozzászólás:
Antináci Creative Commons License 2000-05-04 21:40:46 323
Sándor!

Hadd gratuláljak valóban rendkívül bátor cikkeidhez. Nem álltál be a szoclib “véleményformáló értelmiség” követőjének, akik Lovas Istvánt, úgy ahogy van, elutasítják. Bátor vagy, le a kalappal előtted.

Előzmény:
Lépesméz Creative Commons License 2000-05-04 21:35:48 322
Kedves Grug,
ha mást nem értem el az ötrészes munkával, csak azt, hogy végre valaki ezt észrevette, akkor már megérte. Ugyanis 2 órás beszélgetésünk során pontosan ezt éreztem, hogy meg kellene villantani, mert ha valakinek csak egyik arcát süti a nap, a másik nem lesz napsötött és esetleg láthatatlan is marad.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!