Keresés

Részletes keresés

Mario Brekt Creative Commons License 2000-05-05 15:11:44 329
Kedves Gurg!
Ez annyit jelent, hogy elismerték a sajtó "fradi B közepét"? Akkor most mindenki anyázhat szabadon?
Lépesméz Creative Commons License 2000-05-04 21:35:48 322
Kedves Grug,
ha mást nem értem el az ötrészes munkával, csak azt, hogy végre valaki ezt észrevette, akkor már megérte. Ugyanis 2 órás beszélgetésünk során pontosan ezt éreztem, hogy meg kellene villantani, mert ha valakinek csak egyik arcát süti a nap, a másik nem lesz napsötött és esetleg láthatatlan is marad.
A hozzászólás:
Gurg Creative Commons License 2000-05-04 15:43:46 321
eddig meg nem talatam sehol, gondoltam bemasolom
az utolso sorokat mindenkinek ajanlom

Lovas István értékelése az őt bemutató írásokról, melyek az utóbbi napokban jelentek meg az
euroASTRA oldalain
Végszó, súgó nélkül

Kedves Sándor, nagy művész vagy - talán egy hibával. Ez meg a PICSA (MindennaPI csAlódások).

"Előreküldtek", állítod, de "hogy kik és miért, azt talán csak nagysokára tudjuk meg". A dolog nálam mindig
sokkal egyszerűbb mint a háttérben húzódó "ellenforradalmárok". Nem Csurka - vagy más - kért meg arra,
hogy, természetes undoromat legyőzve, az ügyészséghez forduljak az Akasszátok fel Csurkát! (meg a
svábokat, stb.) szövegek miatt, hanem két dolog.

1. A Göncz-féle gyűlölettörvény.
2. A bennem működő állandó harci

szellem a kettős mérce ellen. A dologban annyiban veszítettem, amennyiben a sortűzperekben a felperesek a
vesztesek. Viszont nyertem két okból.

1. Sikerült bemutatnom a gyűlölettörvény gyengéit.
2. Ezután pl. Schweitzer főrabbi felakasztásáért éneklők hivatkozhatnak arra, hogy az, amit tesznek, nem
igazán veszélyes a társadalomra, amennyiben rájuk iszonyú keményen lecsapnának.

Ha engem kérdezel - és ezt expressis verbis megtalálhatod az ügyben a Demokratában írt cikkemben -, én
megengedném, hogy énekeljék azt is, hogy Csurkát akasszák fel, de azt is, hogy Gönczöt akasszák fel. A
szabad beszéd és kifejezés korlátozásában nem ismerek tréfát.
Teljes mértékben nem értek egyet a konzervatív jobboldallal a Nitsch-kiállítás korlátozásában, de szeretném,
ha azt a kiállítást sem tiltanák be, amelyikbe egy menórát plántálnak a szarba.

Lovas István

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!