|
|
|
|
 |
Lépesméz
2000-05-03 20:57:18
|
319
|
OK. Nyitok egyet VidékNYET? címen.
Cserébe a sok offtopic-ért: megjött Lovas István kettős válasza az interjú sorozatra. A publikusat felteszem...:-) |
|
A hozzászólás:
 |
Gurg
2000-05-03 16:43:35
|
318
|
epp akartam szolni
Gurg |
|
Előzmény:
 |
Mario Brekt
2000-05-03 15:50:26
|
317
|
Kedves Kisgazda és Lépesméz!
Úgy érzem, hogy ebben a topikban már nagyon OFFok vagyunk. Szeretném, ha közületek valaki nyitna egy mezőgazdasággal foglalkozó vitafórumot. Én sajnos pár napig csak néha tudok bekukkantani, így nem szívesen vállalnám el a topikgazdaságot. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|