Keresés

Részletes keresés

Lépesméz Creative Commons License 2000-05-03 20:57:18 319
OK. Nyitok egyet VidékNYET? címen.
Cserébe a sok offtopic-ért: megjött Lovas István kettős válasza az interjú sorozatra. A publikusat felteszem...:-)
A hozzászólás:
Gurg Creative Commons License 2000-05-03 16:43:35 318
epp akartam szolni

Gurg

Előzmény:
Mario Brekt Creative Commons License 2000-05-03 15:50:26 317
Kedves Kisgazda és Lépesméz!
Úgy érzem, hogy ebben a topikban már nagyon OFFok vagyunk. Szeretném, ha közületek valaki nyitna egy mezőgazdasággal foglalkozó vitafórumot. Én sajnos pár napig csak néha tudok bekukkantani, így nem szívesen vállalnám el a topikgazdaságot.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!