Keresés

Részletes keresés

Gurg Creative Commons License 2000-05-03 16:43:35 318
epp akartam szolni

Gurg

A hozzászólás:
Mario Brekt Creative Commons License 2000-05-03 15:50:26 317
Kedves Kisgazda és Lépesméz!
Úgy érzem, hogy ebben a topikban már nagyon OFFok vagyunk. Szeretném, ha közületek valaki nyitna egy mezőgazdasággal foglalkozó vitafórumot. Én sajnos pár napig csak néha tudok bekukkantani, így nem szívesen vállalnám el a topikgazdaságot.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!