Keresés

Részletes keresés

damil Creative Commons License 2000-05-03 21:02:59 320
Brekt, olyan szép idő van és végre, először, kijött belőled egy-két emberi mondat. De azt hiszem, Lovas eddig is megkülönböztette a balliberálisokat.
A hozzászólás:
Mario Brekt Creative Commons License 2000-05-03 15:18:43 316
Kedves damil!
Ki kell, hogy ábrándítsalak, nincsenek sem eszdéeszes, sem maszopos barátaim. Legalább is nem tudok róluk. Én általában nem pártállástól függően választom meg a barátaimat. Mint már ezerszer leírtam, független vagyok minden párttól, saját magam találom ki a "hülyeségeimet". Nem tagadom, hogy liberális vagyok (individualista) és azt sem, hogy van, amikor az SZDSZ-el vagy az MSZP-vel megegyezik az én álláspontom. Ugyanakkor van, amikor a konzervatív erőknek adok igazat. Lovasra csak azért haragszom, mert minden liberálist összemos az SZDSZ-el illetve az MSZP-vel. Most egy kicsit változott ugyan a helyzet - Te mint Lovas szakértő, remélem észrevetted - már megkülönbözteti a liberálisokat egymástól (ld. balliberális). Így már korrekt! Legyél szíves és tedd meg azt a szívességet te is, hogy nem képzelsz mögém semmilyen csoportosulást.
Előzmény:
damil Creative Commons License 2000-05-03 09:58:55 310
Ugyanezt javaslom eszdéeszes és maszopos barátaidnak. Ha állandó törvénysértéseket látnak, irány a rendőrség.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!