|
|
|
|
 |
Mario Brekt
2000-05-03 15:18:43
|
316
|
Kedves damil!
Ki kell, hogy ábrándítsalak, nincsenek sem eszdéeszes, sem maszopos barátaim. Legalább is nem tudok róluk. Én általában nem pártállástól függően választom meg a barátaimat. Mint már ezerszer leírtam, független vagyok minden párttól, saját magam találom ki a "hülyeségeimet". Nem tagadom, hogy liberális vagyok (individualista) és azt sem, hogy van, amikor az SZDSZ-el vagy az MSZP-vel megegyezik az én álláspontom. Ugyanakkor van, amikor a konzervatív erőknek adok igazat. Lovasra csak azért haragszom, mert minden liberálist összemos az SZDSZ-el illetve az MSZP-vel. Most egy kicsit változott ugyan a helyzet - Te mint Lovas szakértő, remélem észrevetted - már megkülönbözteti a liberálisokat egymástól (ld. balliberális). Így már korrekt! Legyél szíves és tedd meg azt a szívességet te is, hogy nem képzelsz mögém semmilyen csoportosulást. |
|
A hozzászólás:
 |
damil
2000-05-03 09:58:55
|
310
|
| Ugyanezt javaslom eszdéeszes és maszopos barátaidnak. Ha állandó törvénysértéseket látnak, irány a rendőrség. |
|
Előzmény:
 |
Mario Brekt
2000-05-02 13:50:13
|
304
|
Kedves damil!
1. Lásd a speakernek írt első pontot.
2. Remélem Lovas éppen akkora elánnal fogja megírni a harmadik pukiban, hogy a doktor úr mennyi hasznot hozott hazánknak (olvasd el a Népszava szombati számat). Persze elég, ha a Demokratában megírja. Kíváncsi lennék rá...
3. Sajnos nem vagyok jártas az MR működési szabályzatában, és azt sem tudom milyen szerződése van Váradi Júliának. Lovas nagyon szűkbeszedű ebben a kérdésben. Lehet, hogy önálló (fő)osztályok működnek. Minden bizonnyal, ha problémás a dolog, akkor figyelmeztetés, fegyelmi vagy elmozdítás lesz az ügy vége. Kíváncsi vagyok erre is. Addig nem tudom azt állítani, hogy valamiben is vétkes az illető. Ha többet tudsz erről, oszd meg velünk.
4. Neked is és Lovasnak is azt tanácsolnám, ha visszaélésekre vagy törvénysértésekre akadtok, irány a rendőrség. Elvégre, mind több helyen, és itt is olvashatjuk, a rendőrség a helyzet magaslatán áll. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|