|
|
|
|
 |
Kisgazda
2000-05-02 16:01:45
|
307
|
Kedves Lépesméz!
Legalább olyan jó, mint az előzők. A szubjektív résszel nem értek teljesen egyet, nem feltétlenül kell egy újságírónak a konfliktust kerülnie, bár elismerem, hogy az újságírók többsége védtelen. (Ez ellen az újságírók egyébként tehetnének valamit, de nem a MUOSZ-ra gondoltam). Teljesen elfogulatlan írás, nagyon élveztem.
|
|
A hozzászólás:
 |
Lépesméz
2000-05-02 15:34:37
|
305
|
On Board.
Az 4. és 5. is kész.
|
|
Előzmény:
 |
Kisgazda
2000-04-28 09:25:42
|
296
|
| Köszi, nem hagyom ki. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|