Keresés

Részletes keresés

Kisgazda Creative Commons License 2000-05-02 16:01:45 307
Kedves Lépesméz!

Legalább olyan jó, mint az előzők. A szubjektív résszel nem értek teljesen egyet, nem feltétlenül kell egy újságírónak a konfliktust kerülnie, bár elismerem, hogy az újságírók többsége védtelen. (Ez ellen az újságírók egyébként tehetnének valamit, de nem a MUOSZ-ra gondoltam). Teljesen elfogulatlan írás, nagyon élveztem.

A hozzászólás:
Lépesméz Creative Commons License 2000-05-02 15:34:37 305
On Board.
Az 4. és 5. is kész.
Előzmény:
Kisgazda Creative Commons License 2000-04-28 09:25:42 296
Köszi, nem hagyom ki.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!