|
|
|
|
 |
damil
2000-05-03 09:58:55
|
310
|
| Ugyanezt javaslom eszdéeszes és maszopos barátaidnak. Ha állandó törvénysértéseket látnak, irány a rendőrség. |
|
A hozzászólás:
 |
Mario Brekt
2000-05-02 13:50:13
|
304
|
Kedves damil!
1. Lásd a speakernek írt első pontot.
2. Remélem Lovas éppen akkora elánnal fogja megírni a harmadik pukiban, hogy a doktor úr mennyi hasznot hozott hazánknak (olvasd el a Népszava szombati számat). Persze elég, ha a Demokratában megírja. Kíváncsi lennék rá...
3. Sajnos nem vagyok jártas az MR működési szabályzatában, és azt sem tudom milyen szerződése van Váradi Júliának. Lovas nagyon szűkbeszedű ebben a kérdésben. Lehet, hogy önálló (fő)osztályok működnek. Minden bizonnyal, ha problémás a dolog, akkor figyelmeztetés, fegyelmi vagy elmozdítás lesz az ügy vége. Kíváncsi vagyok erre is. Addig nem tudom azt állítani, hogy valamiben is vétkes az illető. Ha többet tudsz erről, oszd meg velünk.
4. Neked is és Lovasnak is azt tanácsolnám, ha visszaélésekre vagy törvénysértésekre akadtok, irány a rendőrség. Elvégre, mind több helyen, és itt is olvashatjuk, a rendőrség a helyzet magaslatán áll. |
|
Előzmény:
 |
damil
2000-05-01 20:46:59
|
302
|
| Ja, igen. Lovas első Jobbegyenesében van egy tanulmány Göncz utazásairól. Ahová ment, annak az országnak a külkereskedelme Magyarországgal az utazás után kivétel nélkül visszaesett. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|