Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
fasügér Creative Commons License 2000-05-01 17:12:03 1
föl
Előzmény:
sip pista Creative Commons License 2000-05-01 14:18:22 -
hali,
szóval akinek van rá módja hazavihetne egy macsot. itt van az abonyi utcában (a dózsa györgy u felől nézve ~3-4. ház a bal oldalon) tök szerencsétlen. az egyik LakóNéni szerint egy lezárt dobozban b@szták ki valahol a környéken. olyan szürketarka, hosszú szőrű, nemes, vastagfarkú, nyomott orrú, borostyánszemű, nagyon kedves, felnőtt, de nem öreg és tök életképtelen macs. annyira lüke, hogy mikor adtunk neki kaját (ahogy a rendes vadmacsoknak szoktuk, az orra elé), nem tudott vele mit kezdeni, csak akkor zabált, ha kicsire tépegettem és beledugtam a szájába (pulykasonka volt). álítólag a helyi macsok nem kedvelik...meg a lakók is megoszlanak...
ja a fiúlányságát nem tudtam megállapítani
szóval ...
p.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!