|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2000-05-01 14:34:36
|
0
|
| Nincs szívem lenulla'zni ezt a topicot. :) |
|
Előzmény:
 |
sip pista
2000-05-01 14:18:22
|
-
|
hali,
szóval akinek van rá módja hazavihetne egy macsot. itt van az abonyi utcában (a dózsa györgy u felől nézve ~3-4. ház a bal oldalon) tök szerencsétlen. az egyik LakóNéni szerint egy lezárt dobozban b@szták ki valahol a környéken. olyan szürketarka, hosszú szőrű, nemes, vastagfarkú, nyomott orrú, borostyánszemű, nagyon kedves, felnőtt, de nem öreg és tök életképtelen macs. annyira lüke, hogy mikor adtunk neki kaját (ahogy a rendes vadmacsoknak szoktuk, az orra elé), nem tudott vele mit kezdeni, csak akkor zabált, ha kicsire tépegettem és beledugtam a szájába (pulykasonka volt). álítólag a helyi macsok nem kedvelik...meg a lakók is megoszlanak...
ja a fiúlányságát nem tudtam megállapítani
szóval ...
p. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|