|
|
|
|
 |
Messire
2000-04-28 00:13:03
|
295
|
| OFF Visszapattantam a ladadrol. Irjal legy szives! |
|
 |
Messire
2000-04-28 00:01:41
|
294
|
OFF
Email ment! |
|
 |
Lépesméz
2000-04-27 23:45:38
|
293
|
Kisgazda,
4 vagy 5 részes lesz, a hét végére talán kész. |
|
A hozzászólás:
 |
Kisgazda
2000-04-27 08:46:31
|
289
|
Én is gratulálok. Nagyon izgalmas, kár hogy csak három részes.
Nem semmi élettörténete van Lovasnak, nem csoda, hogy a Kádár fanok utálják mint a bűnt. Ehhez még írnia sem kellene. (Újabb könyvét most olvasom, k.jó).
|
|
Előzmény:
 |
Messire
2000-04-27 03:50:42
|
288
|
| Nagyon jo a cikked, gratula! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|