Keresés

Részletes keresés

Kisgazda Creative Commons License 2000-04-27 08:46:31 289
Én is gratulálok. Nagyon izgalmas, kár hogy csak három részes.
Nem semmi élettörténete van Lovasnak, nem csoda, hogy a Kádár fanok utálják mint a bűnt. Ehhez még írnia sem kellene. (Újabb könyvét most olvasom, k.jó).

A hozzászólás:
Messire Creative Commons License 2000-04-27 03:50:42 288
Nagyon jo a cikked, gratula!
Előzmény:
Lépesméz Creative Commons License 2000-04-26 23:41:33 287
Egész jó kép:-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!