|
|
|
|
 |
Tiborc
2000-04-28 09:48:18
|
298
|
Kedves outer!
Hamar eltünt!
Illegális volt?
Tisztelettel
Tiborc |
|
 |
Gurg
2000-04-27 09:58:58
|
290
|
a cikk baromi jo meg a kep is
emlekszem, a Demokrataban volt egyszer egy kep a Lovasrol, ott a valtozatossag kedveert egy kb. 80-100 kilos sullyal a nyakaban es"I don`t believe the liberal media" feliratu t-shirtben viritott.....jo arc....eros test-eros lelek!!
szemben a tobbi elhajasodott-Xlabu-ludtalpas-potrohseggu liberalbolsevik ujsagiroval, akik egyfolytaban turjak az orrukat es az altalanosban fel voltak mentve tornabol.....
Gurg |
|
 |
Lépesméz
2000-04-26 23:41:33
|
287
|
| Egész jó kép:-) |
|
A hozzászólás:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|