Keresés

Részletes keresés

Tiborc Creative Commons License 2000-04-28 09:48:18 298
Kedves outer!

Hamar eltünt!
Illegális volt?
Tisztelettel
Tiborc

Gurg Creative Commons License 2000-04-27 09:58:58 290
a cikk baromi jo meg a kep is
emlekszem, a Demokrataban volt egyszer egy kep a Lovasrol, ott a valtozatossag kedveert egy kb. 80-100 kilos sullyal a nyakaban es"I don`t believe the liberal media" feliratu t-shirtben viritott.....jo arc....eros test-eros lelek!!

szemben a tobbi elhajasodott-Xlabu-ludtalpas-potrohseggu liberalbolsevik ujsagiroval, akik egyfolytaban turjak az orrukat es az altalanosban fel voltak mentve tornabol.....

Gurg

Lépesméz Creative Commons License 2000-04-26 23:41:33 287
Egész jó kép:-)
A hozzászólás:
outer Creative Commons License 2000-04-26 22:55:45 286
Nicsak, ki van a cimlapon.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!