|
|
|
|
 |
anyuxxx
2000-04-15 12:48:22
|
273
|
A passzolást nem igy értettem. Fáj, hogy ezt kell mondanom. Annyit tehetünk, hogy időnként ideszólunk, miszerint még mindig nincs meg az az átkozott anyag ? Nekem már egyszer bejött.
Gorillát illetően más a véleményem. Ha figyelmesebben olvasod (más topicokban is )rá fogsz jönni miről beszélek .
Üdv.: Anyu |
|
A hozzászólás:
 |
Darrow
2000-04-15 12:42:42
|
272
|
Kedves Anyuxxx!
Ha passzoláson azt érted, hogy szólsz a 232-es kérésem érdekében profi, hozzáértő, korrekt
nem balos számitogépesnek, külön is köszönöm.
Ps. Gorilla tanitványa a levegőbe beszélt 233-on, nem olvas, nem keres, vagdalkozik.
Ezzel nem segit senkinek semmit. A tények az érdekesek. Egyetértünk?
Tisztelettel üdvözöl: Darrow |
|
Előzmény:
 |
anyuxxx
2000-04-15 12:24:41
|
271
|
Kedves Darrow !
Sajnos nem vagyok profi számitógépes, ugyhogy a kérést továbbpasszolom.
P.S.: Gorilla tanitványa sokat segit. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|