Keresés

Részletes keresés

anyuxxx Creative Commons License 2000-04-15 11:10:32 269
Az a bizonyos *hollandiai* ujságirónő itt él Magyarországon, ugyhogy alkalma lett volna informálódni a tényekről.
A hozzászólás:
beany Creative Commons License 2000-04-15 10:42:25 268
Érdekes dolog történt a mai Napkelte műsorában. Lemunkásőrözték Lakatos Pált, a Vasárnapi Újság felelős szerkesztőjét. Persze a történet nem itt kezdődik, hanem valahol a messzi-messzi múltban. Cipőfelsőrész-készítők legnagyobb örömére pár évvel ezelőtt napvilágot látott egy cikk O. Kovács tollából, amelyben azt feszegette az író, hogy egy bizonyos médiaszociológus arcán a bőr olyan vastag, mint a krokodil pofiján, de lám hüllő barátunk mennyivel szimpatikusabb állat – és itten dörzsölték tenyerük az említett cipészek – abból legalább jó kis cipőket lehet gyártani, ellenben média-szociológusnőnk ilyen ún. hozzáadott vagy rejtett értékkel nem rendelkezik. Az, hogy ez a kijelentés Hollandiában már arról szólt, hogy a kormány közeli lap azt javasolja, hogy lámpaernyőt kellene készíteni Vásárhelyi M. bőréből…csak a szokásos félreértelmezés. De ettől még Lakatos miért lesz munkásőr? Hát igen, elmondom a saját verziómat. Ma reggel Vásárhelyi ’’lámpernyő’’ M. nagy napra ébredt. Felkelt, félresöpörte éjjeliszekrényéről Eszterházy Péter műveit, és nekilátott annak, hogy a mai napkeltére felkészüljön. Arra gondolt, hogy ma nem csak Lovassal bánik el…telhetetlen lévén az egész magyar konzervatív sajtóval kívánt leszámolni. Ezért kimondott egy buta mondatot, amiért ez a mai felkelése oly sokba fog neki kerülni. Ugyanis azt mondta a média-szociológus – aki konzervatív újságokat saját bevallása szerint sem olvas, nesze neked objektív média-szociológia – hogy Lakatos Pál munkásőr volt. Úgy tűnik, a nagy akarásnak nyögés a vége. Mert ha ebből per lesz, akkor Lámpaernyő asszony esélyei nem túl rózsásak. Szóval ez a mondat még az is lehet, hogy sokba fog kerülni neki, ahogy az sem lesz olcsó mulatság, hogy Lovasra azt mondta: globálisan zsidózik, jegyzeteiben rasszista. Lovas valahol egyszer azt írta: a megnyert perekből utazza be a nagyvilágot. Lovasnak csak annyit: most két jegyet foglaltasson…

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!