Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Cirmi9 Creative Commons License 2000-04-13 17:53:57 42
az én macskám(nöstény,és most terhes)alapban undok. soha nem hagyja magát simogatni.
csak akkor rendes ha szoptat.egyébként ki nem állhat .szerintem.nem értem miert.pedig sok szeretetet kapott.viszont soha nem menne el az biztos.
a kandurt kenyerre lehetne kenni.ő ezert nem menne el.imád.szó szerint odáig van.
Előzmény:
cicabogar Creative Commons License 2000-04-13 11:37:19 41
Kedves Aromo,

én megértelek hogy miért váltott ki belőled ez a téma ilyen heves érzelmeket, mivel én is ugyanígy reagáltam volna a te helyedben (nem vagy egyedül a temperamentumos természeteddel :).
Egyébként nem tudom merre van a jó messzire, a vadász vidéken lakik, valahol ott eresztette szélnek őket. A jó messzire az egy olyan térbeli intervallum, amelyen túlról ezek a dögök nem találnak vissza.:)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!