|
|
|
|
 |
Derek
2000-04-07 00:20:16
|
259
|
"Akkor gondolom nem is olvasod."
Idonkent elolvasom,ha nagyon unom magam, es egy idoben minden irasat bekuldte a HAL forumra, ugyhogy E-mailben megkaptam. , de nekem is az a velemenyem amit Brekt irt, de o megirta helyettem. Ugyanazt a gumicsontot ragja.
Felolem olvashatjak akar tobbezren is es rajonghatnak is erte.
Nem akarok en hozzaszolni egy Lovas suletlenseghez se, de te azert csak rajongj erte, ez egy szabad orszag. |
|
A hozzászólás:
 |
rezső
2000-04-07 00:11:12
|
258
|
Akkor gondolom nem is olvasod.
De legalább nem zavar semmi abban, hogy alaposan hozzá tudj szólni.:))
Ami hatását illeti, nem én vagyok mérvadó, hanem az őt sztároló olvasók. Sok-sok ezren tévednek akkor... |
|
Előzmény:
 |
Derek
2000-04-07 00:06:16
|
257
|
"Állítólag hatásosan írt. Lovas is."
Lehet, hogy rad van hatasa, ram ugyan nincs.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|