Keresés

Részletes keresés

Derek Creative Commons License 2000-04-07 00:20:16 259
"Akkor gondolom nem is olvasod."

Idonkent elolvasom,ha nagyon unom magam, es egy idoben minden irasat bekuldte a HAL forumra, ugyhogy E-mailben megkaptam. , de nekem is az a velemenyem amit Brekt irt, de o megirta helyettem. Ugyanazt a gumicsontot ragja.
Felolem olvashatjak akar tobbezren is es rajonghatnak is erte.
Nem akarok en hozzaszolni egy Lovas suletlenseghez se, de te azert csak rajongj erte, ez egy szabad orszag.

A hozzászólás:
rezső Creative Commons License 2000-04-07 00:11:12 258
Akkor gondolom nem is olvasod.

De legalább nem zavar semmi abban, hogy alaposan hozzá tudj szólni.:))

Ami hatását illeti, nem én vagyok mérvadó, hanem az őt sztároló olvasók. Sok-sok ezren tévednek akkor...

Előzmény:
Derek Creative Commons License 2000-04-07 00:06:16 257
"Állítólag hatásosan írt. Lovas is."
Lehet, hogy rad van hatasa, ram ugyan nincs.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!