|
|
|
|
 |
damil
2000-04-06 06:14:11
|
251
|
| Bocs, még elfelejtettem, hogy Lovas benne volt abban a hétszáz emberben, akit Antall idején titokban átvilágítottak és ő volt az első, aki kérte a belügytől a papírjait arra hivatkozva, hogy ha Torgyánnak Antal kiadta, akkor a törvényes egyenlőség alapján neki is ki kell adni. Gondolom, az MDF-ben ez sem növelte Lovas népszerűségét. |
|
 |
damil
2000-04-06 06:10:01
|
250
|
| Az átvilágítási törvényt 94-ben hozták. A kuratórium 97-ben állt fel. Aki nem volt tiszta, az nem lépett be. A Népszabadság Lovasra rákérdezett, hogy nem az átvilágitás miatt mondott-e le, hogy a gyanú árnyéka rávetődjön. Csak éppen nem kérdezett rá azokra a rádiós kurátorokra, akik közvetlenül előtte és utána mondtak le, mint György Gáborra, Szepesire és Gálikra. Lovast az Antall-kormány sok tagja radikalizmusa miatt nem csipte. Egyébként Lovas valamelyik interjújában - azt hiszem Kocsis L. kérdezte - elmondta, hogy Varga Domokos Gy. akkor kérte fel, legyen az Új Maó főmunkatársa. |
|
A hozzászólás:
 |
bulgakov
2000-04-06 01:37:58
|
249
|
Van itt egy dolog, ami a mai napig nem tiszta.
Lovas 1997 nyarán / kb. augusztusban/ megkapja, mint MR kuratóriumi tag az átvilágítóktól, hivatalból a borítékot, pl. hétfőn és postafordultával lemond, pl. kedden.
Ha igaz az, amit az Antall kormány beszédesebb tagjai négyszemközt mondtak, akkor valóban egy sajátos emberrel állunk szemben, egy valódi görög tragédia hőse és áldozata ez az ember és ellensége a fél világ ... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|