Keresés

Részletes keresés

rezső Creative Commons License 2000-04-05 16:21:38 247
Mire vágysz kedvesem?

Engem a téma nem nagyon izgat, mert ismerem Lovast, és kétlem, hogy a róla kialakult véleményemet meg tudná változtatni az itteni hozzászólások tömege.

A hozzászólás:
Mario Brekt Creative Commons License 2000-04-05 14:05:58 246
Kedves igazi Yosarian és rezső!
Kicsit összeszedhetnétek magatokat, mert a hozzászólásaitok igen vérszegényre sikeredtek. Nem méltó hozzátok!

Kedves damil!
Örülök, hogy valami információt sikerült megtudnom tőled Lovasról. Bár ez az információ soványka, nem érinti minden kérdésemet és nem is ad teljes magyarázatot rá. Kezdetnek viszont nem rossz.
Azt azonban nem értem, hogy ha annyira unod a dolgot, miért foglalkozol a témával?

Továbbra is várom az igazságot?

U.i.: Én, Vecsési Péter barátommal már az óvodában Afrikáról álmodtunk. Az elefántcsapda tetszett a legjobban nekünk.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!