|
|
|
|
 |
rezső
2000-04-05 00:04:18
|
241
|
Yoss.
segítek. Brekt létező személy, és meglepődnél, ha megtudnád ki az.
gorilla tanítványa pedig gúnyolódik. Meglepő, hogy nem vetted észre.
amúgy jót beszélgettünk ma (tegnap)
a tanulság csak annyi, hogy az emberek már 16 éves korukban sem egyformák, és ezt egy "liberális" nehezen tolerálja. |
|
A hozzászólás:
 |
igazi Yosarian
2000-04-04 23:57:27
|
240
|
| Gyerekek! Tényleg létezik annyira hülye ember, mint Mario Brekt, Gorilla és Gorilla tanítványa? Ugye ez csak valami vicc. nyugtassatok meg! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|