Keresés

Részletes keresés

damil Creative Commons License 2000-04-05 06:28:14 242
Brekt, én kurvára únlak, mert nem az érdekel, hogy mi a tény, hanem az, hogy imádott gyűlöletedet dédelgesd. Véletlenül megismertem Lovas egy nagyon jó gyerekkori barátját. Igazán nem az a fajta, aki hazudozna - nagyon jó körülmények között élő vezető baleseti sebész. Mesélte, hogy Lovas az iskolában mindig a gyengéket védte. 16 éves korában nehézsúlyban harmadik lett egy súlyemelő versenyen. Aztán kalapácsot dobott, úszott. Szóval nem volt akkor sem gyenge. Főleg a Sankó-Neményi zenekarral buliztak és híre volt a hatalmas házibuliknak, amiket tartottak náluk. Baromi jó csajok voltak ott és mindenki ott akart lenni. Lovasnak - ezt szó szerint így mondta Zoltán barátja - személyesen fájt a rendszer igazságtalansága és az, hogy egyetlen álmát sem tudja megvalósítani. Útlevelet nem kapott, pedig Afrika-kutató akart lenni meg egy csomó olyan dolgot akart csinálni, aminek pont a rendszer volt az akadálya. Soha nem az országot utálta, hanem a rendszert. Később újságíró akart lenni, de tudta, hogy ő itt egy sort le nem írhat. 90 júniusában azért jött vissza, mert ő politikai és nem gazdasági menekült volt. Nem Magyarországgal volt a baja, hanem azokkal, akik elnyomták az országot és az ő lehetőségeit. Egyébként hihetetlen történeteket hallottam róla és Lovas egy hete szinesebb volt Brekt, mint a te egész életed. Én ezzel lezártam a vitát veled Lovas ügyben. Miért nem kérdezed őt magát ma a Vasárnapi Újság chatjén vagy menj el a következő előadására.
Gorilla tanitvanya Creative Commons License 2000-04-04 23:31:32 239
Hadd valaszoljak en.

1. Mi vagy ki inspirál egy 16 éves srácot, hogy elhagyja a hazáját? (bevallom, hogy mikor én ennyi idős voltam, csak a lányok meg a "tanulás" érdekelt)

Lovas neveltetese fasiszta, igy nem csoda, hogy diszidalni probal olyan fasisztoid allamokba, mint pl. Kanada.

3/1. Harminc évet küzd valaki azért, hogy kijusson innen, az miért akar visszajönni? (csak nem a bosszú fűti?)

Ki akarja irtani a magyar zsidosagot, azert jott vissza.

3/2. Ha nem a bosszúállás a célja, akkor nem lehetséges, hogy egy olyan csoportosulás áll mögötte, akiknek céljuk, hogy Magyarországon soha ne legyen béke? (15 év nagy idő, ki tudja milyen kapcsolatokat épített ki)

Ez szintugy igaz. A legjelentosebb nemzetkozi fasiszta, zsidoirto szervezetek allnak mogotte.

4. Milyen pozitívumokat tett le hazájának "asztalára" Lovas? (10 év is hosszú idő és mások lehetővé tették, hogy bebizonyíthassa milyen magyar)

Semmit, Lovas csak gyulolkodni tud.

5. Egy igazi újságíró megteheti, hogy csak az általa elképzelt aspektusból vizsgáljon meg dolgokat? (talán példát mutathatna másoknak is)

Nem. Lovas viszont nem igazi ujsagiro. Minden szava hazugsag.

A hozzászólás:
Mario Brekt Creative Commons License 2000-04-04 20:11:30 238
Kedves damil!
Most, hogy így rajtakaptál a hazugságaimon, csakis az igazságot szeretném tudni tőled. A kérdéseim egy részét már leírtam daisy2-nek (jogodban áll válaszolnod rá), de neked még külön készítek egy kis fejtörőt:
1. Mi vagy ki inspirál egy 16 éves srácot, hogy elhagyja a hazáját? (bevallom, hogy mikor én ennyi idős voltam, csak a lányok meg a "tanulás" érdekelt)
2. Miért fontos akár érdekházasságot kötni valakivel, csak azért, hogy elmeneküljön szülőföldjéről? (bocsika, hogy hazudtam és "kedves"-t írtam)
3/1. Harminc évet küzd valaki azért, hogy kijusson innen, az miért akar visszajönni? (csak nem a bosszú fűti?)
3/2. Ha nem a bosszúállás a célja, akkor nem lehetséges, hogy egy olyan csoportosulás áll mögötte, akiknek céljuk, hogy Magyarországon soha ne legyen béke? (15 év nagy idő, ki tudja milyen kapcsolatokat épített ki)
4. Milyen pozitívumokat tett le hazájának "asztalára" Lovas? (10 év is hosszú idő és mások lehetővé tették, hogy bebizonyíthassa milyen magyar)
5. Egy igazi újságíró megteheti, hogy csak az általa elképzelt aspektusból vizsgáljon meg dolgokat? (talán példát mutathatna másoknak is)

+1. Miből gondolod, hogy én nem ítélem el azokat az irományokat, amik undorítóak és butaságok is? (pontosan erről van szó Lovassal kapcsolatban is)

Előzmény:
damil Creative Commons License 2000-04-03 20:16:15 236
Ha a Beszélő azt írja, hogy Orbán a gecizmus oltárán főalak, a liberális tábor a hasát fogja röhögtében. Ha Lovas írja ezt idézve, de Gönczöt behelyettesítve, akkor ő "egymás húsába tép", ugye? És azonnal gajdol, hápog és örjöng a pesti deológiai koncentrációstábor. Egyébként nem nyertél. Daisy2 nem mondta, hogy Lovasnak ne lett volna kanadai felesége. Kompenzálásból hazudsz? Mert leleplezték, hogy hazudsz?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!