|
|
|
|
 |
Patmore
2000-04-03 08:42:06
|
230
|
| Szvsz "Gorilla tanitvanya" a cuclibesek paródiája, igaziból jobboldali. (Ki hitte volna, visszasírom jdr-t. Róla legalább lehetett tudni, valóban és visszavonhatatlanul úgy hülye ahogy van.) |
|
A hozzászólás:
 |
Gurg
2000-04-03 06:14:29
|
229
|
| mondom,hogy ne szennyezd ossze! |
|
Előzmény:
 |
Gorilla tanitvanya
2000-04-02 23:07:49
|
228
|
he idiota
ne ezt a topicot szennyezd ossze
eriggy mashova!!!!
Latod, Te is kisstilu szemelyeskedest kezdemenyezel, ahelyett, hogy ERDEMBEN kritizalnal vagy akar emlitenel tolem egyetlen gondolatot is, amely nem igaz. Lovas HAZUDIK, mivel az altala recenzalt cikkek egyszeruen NEM LETEZNEK.
Hiaba, a nacizmusnak Magyarorszagon szamtalan szekertoloja van. Az egyik, sajnos, Te vagy.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|