|
|
|
|
 |
Gurg
2000-04-03 06:14:29
|
229
|
| mondom,hogy ne szennyezd ossze! |
|
A hozzászólás:
 |
Gorilla tanitvanya
2000-04-02 23:07:49
|
228
|
he idiota
ne ezt a topicot szennyezd ossze
eriggy mashova!!!!
Latod, Te is kisstilu szemelyeskedest kezdemenyezel, ahelyett, hogy ERDEMBEN kritizalnal vagy akar emlitenel tolem egyetlen gondolatot is, amely nem igaz. Lovas HAZUDIK, mivel az altala recenzalt cikkek egyszeruen NEM LETEZNEK.
Hiaba, a nacizmusnak Magyarorszagon szamtalan szekertoloja van. Az egyik, sajnos, Te vagy.
|
|
Előzmény:
 |
Gurg
2000-04-02 23:01:35
|
227
|
he idiota
ne ezt a topicot szennyezd ossze
eriggy mashova!!!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|