Keresés

Részletes keresés

Gorilla tanitvanya Creative Commons License 2000-04-02 23:07:49 228
he idiota
ne ezt a topicot szennyezd ossze
eriggy mashova!!!!

Latod, Te is kisstilu szemelyeskedest kezdemenyezel, ahelyett, hogy ERDEMBEN kritizalnal vagy akar emlitenel tolem egyetlen gondolatot is, amely nem igaz. Lovas HAZUDIK, mivel az altala recenzalt cikkek egyszeruen NEM LETEZNEK.

Hiaba, a nacizmusnak Magyarorszagon szamtalan szekertoloja van. Az egyik, sajnos, Te vagy.

A hozzászólás:
Gurg Creative Commons License 2000-04-02 23:01:35 227
he idiota
ne ezt a topicot szennyezd ossze
eriggy mashova!!!!
Előzmény:
Gorilla tanitvanya Creative Commons License 2000-04-02 22:37:45 226
Ez a lovas nevezetu naci ugy latszik, nem tanult 1994-bol. (Segitek: a Demokrata szerkesztosegeben tortent "eszemenyek"). Csak nehogy ugyanugy jarjon 2002-ben kedvenc lapja (amikor is garantaltan a baloldal kerul hatalomra), mint hat evvel ezelott...

Lovas minden szava szemenszedett hazugsag. Ki latta mar a cikkeket, amikbol "idez"? Senki. Kerem, ezek a cikkek egesz egyszeruen nem leteznek. Se a ket annyit "idezett" holland cikk, se semmi. Mindenki altal ismert a mondas: "messzirol jott ember...". Igy erdemes Lovas uszitasat is elbiralni. Ez a naci egyszeruen nem normalis, napi 24 oraban mason se jar az esze, csak az uszitason es a fasiszta kormany tamogatasan.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!