|
|
|
|
 |
Gurg
2000-04-02 23:01:35
|
227
|
he idiota
ne ezt a topicot szennyezd ossze
eriggy mashova!!!! |
|
A hozzászólás:
 |
Gorilla tanitvanya
2000-04-02 22:37:45
|
226
|
Ez a lovas nevezetu naci ugy latszik, nem tanult 1994-bol. (Segitek: a Demokrata szerkesztosegeben tortent "eszemenyek"). Csak nehogy ugyanugy jarjon 2002-ben kedvenc lapja (amikor is garantaltan a baloldal kerul hatalomra), mint hat evvel ezelott...
Lovas minden szava szemenszedett hazugsag. Ki latta mar a cikkeket, amikbol "idez"? Senki. Kerem, ezek a cikkek egesz egyszeruen nem leteznek. Se a ket annyit "idezett" holland cikk, se semmi. Mindenki altal ismert a mondas: "messzirol jott ember...". Igy erdemes Lovas uszitasat is elbiralni. Ez a naci egyszeruen nem normalis, napi 24 oraban mason se jar az esze, csak az uszitason es a fasiszta kormany tamogatasan.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|