|
|
|
|
 |
daisy2
2000-04-02 20:29:51
|
225
|
| Ezt nagyinak is mondtad, aki Bergen Belsenből ment haza. Ha egy kicsit később érnek oda a felszabadítók, én sem vagyok. Látod, ezért szeretem az SZDSZ-t annyira. |
|
A hozzászólás:
 |
Sweet_
2000-04-02 20:08:32
|
224
|
Már megtetted kicsi daisy. Evidencia, hogy a kormány nácibarátokat küld a külképviseletekre.
Elgondolkodtató, hogy nácibarátoknak kell Magyarországot külföldön képviselni.
Csurka osztja már a külügyben is a helyeket?
|
|
Előzmény:
 |
daisy2
2000-04-02 19:52:05
|
223
|
| Tudod mit, Brekt, én már annyira unom ezeket az aljas szövegeket, hogy most megdühödtem. Ha nem mutatod be azt a bizonyítékodat, hogy Lovas elégette magát, én szerdától legalább annyi információval fogom segíteni Lovast, mint amennyivel szüleim kollégái segítik MSZP-s és SZDSZ-es barátaikat. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|