Keresés

Részletes keresés

daisy2 Creative Commons License 2000-04-02 20:29:51 225
Ezt nagyinak is mondtad, aki Bergen Belsenből ment haza. Ha egy kicsit később érnek oda a felszabadítók, én sem vagyok. Látod, ezért szeretem az SZDSZ-t annyira.
A hozzászólás:
Sweet_ Creative Commons License 2000-04-02 20:08:32 224
Már megtetted kicsi daisy. Evidencia, hogy a kormány nácibarátokat küld a külképviseletekre.
Elgondolkodtató, hogy nácibarátoknak kell Magyarországot külföldön képviselni.
Csurka osztja már a külügyben is a helyeket?

Előzmény:
daisy2 Creative Commons License 2000-04-02 19:52:05 223
Tudod mit, Brekt, én már annyira unom ezeket az aljas szövegeket, hogy most megdühödtem. Ha nem mutatod be azt a bizonyítékodat, hogy Lovas elégette magát, én szerdától legalább annyi információval fogom segíteni Lovast, mint amennyivel szüleim kollégái segítik MSZP-s és SZDSZ-es barátaikat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!