|
|
|
|
 |
daisy2
2000-04-02 19:48:10
|
222
|
| Kedves Brekt, akkor Lovas belülről égett el, mert kívül nincs rajta égésnyom. Ami azt mutatja, hogy - már bocsáss meg - hazudsz. |
|
A hozzászólás:
 |
Mario Brekt
2000-04-02 19:28:10
|
221
|
Kedves daisy2!
Természetesen van forrásom a dologról, de csak kedden tudom bemutatni, mert nincs nálam. Akkor viszont az egész "életrajzot" beírom. |
|
Előzmény:
 |
daisy2
2000-04-02 17:52:42
|
220
|
Kedves Brekt! 1975-ben nem gyújtotta fel magát a kanadai követség előtt, hanem börtöntársának irt levelet, hogy megteszi, ha nem engedik ki. Tudta, hogy kinyitják a leveleit. Azonnal megkapta a kivándorló útlevelét. Információd rossz: talált magának egy tősgyökeres magyar leányzót, csak elvált tőle. Kaliforniában is végzett. Lovas egyáltalán nem fúj azokra, akik itthon próbáltak tenni valamit. Decemberben órákat beszélgettem vele és ritkán láttam egy ennyire jókedvű, ennyit nevető és a legfeketébb humort imádó embert.
Derek: ami Eric Claptont illeti, ő még Bauer Tamásnál is jobb. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|