Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Tersius Creative Commons License 2000-04-02 19:27:48 88
Hat azert a matavnal most van a 4500as brutto korlatlan, azert az olcsobb mint 20 ora 3750ert elendernel (megha azt hasznaltad 40 orat is)
Előzmény:
HoD Creative Commons License 2000-03-29 22:29:45 87
Ja, persze én is leléptem. De Dobcsi, neked hogyan jön ki az, hogy a matávnet olcsóbb?
A 20 órás előfizetéssel az elendernél átlag 40-50 órát lazán lehetett nyomni.
A Matávnetet én is próbáltam mostanában, messze a legjobb mind közül.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!