|
|
|
|
 |
Mario Brekt
2000-04-02 15:12:26
|
211
|
Ugyan mit várhatunk egy olyan embertől, aki életének nagy részét azzal töltötte, hogy elmeneküljön a problémák elől (a mi és álítólag az ő hazájából)? Kint tárt karokkal várták - kimosdatták, kitanították (vagyis inkább be), ellenségképet adtak neki. Míg mi romboltuk a kommunizmust, addig telitorokból sikítozott nyugaton, hogy: tartsatok ki! Most, hogy a kommunizmus megszűnt, új ellenségképet alakított ki - valamiből élnie kell!
Ugyan mit várhtunk egy olyan hős szerelmestől, aki felgyújtja magát nagy gerjedelmében?
|
|
A hozzászólás:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|