Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törőlt_nick Creative Commons License 2000-03-30 10:03:45 27
Négy kutyám van. Egy németjuhász, két tacskó, meg egy tacskószerűség. Én nemcsak macska- hanem állatbarát vagyok.
De azért a macs az igazi szerelem!
-ris
Előzmény:
Vissai Creative Commons License 2000-03-30 08:34:03 24
Hmmm... Ha a kutyad olyan butus, hogy hagyja a macskat lopkodni... :) A feketerigocsalad meg monnyon le. (Vagy hogy is kell irni.) A macskak azok macskak es kesz. Ok madarakat esznek, a kutyad viszont macskat (enne, ha el tudna kapni oket :).

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!